Rattan Sofa Ustawienia jadalni dla patio Outdoor SC-A7625

Rattan Sofa Ustawienia jadalni dla patio Outdoor SC-A7625
Szczegóły produktu

Rattan Sofa Ustawienia jadalni dla patio Outdoor SC-A7625


Zapoznaj się z nową, wspaniałą kolekcją zestawów obiadów rattanowych.

Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą eleganckich i komfortowych mebli ogrodowych z rattanu, w tym rattanowych stołów i sof.

SLC posiada fantastyczny wybór zestawów naczyń z rattanu dostosowanych do różnych sytuacji. Zestawy do jadalni z rattanu pozwalają na najlepsze funkcjonalne doświadczenie, które oferuje najlepszą pasmo dla Twojego złota. Zestawy te mają zalety zarówno zestawów rattanowych, jak i rattanowych zestawów kuchennych, które tworzą niesamowitą kombinację, która zapewni komfort i wygodę wszystkimi Twoim gościom.

Gdy już skończysz posiłek na mebli z rattanu, po prostu przenieś lub zmień układ jadalni, aby odsłonić salatę z rattanu, aby naprawdę zakończyć imprezę w stylu.

Ponieważ ten rodzaj rattanowej sofy jest tak wszechstronny, pasuje do wielu różnych obszarów i może być wykorzystany jako główna atrakcja ogrodu lub może delikatnie usiąść z dala od tłumu.


Specyfikacja produktu

Przedmiot nr. Opisy Wymiary Szt. / Zestaw Uwagi
SC-A7625 stół 150 * 80 * H69cm 1

1) Aluminiowa rama jadalnia
2) rattanu PE lub wikliny (rdzy okrągłe 3 mm i 6 mm)

3) Stół z czarnym plastikowym blatem
4) Sofy z 13cm poduszkami i poduszkami do siedzenia

5) Podnóżek z 8cm poduszkami siedzącymi
6) oferowane usługi OEM

Pojedyncza kanapa 75 * 78 * H85 cm 2
Długiej sofie 187 * 78 * H85 cm 1
Podnóżek 35 * 35 * H39 cm 2


Więcej prezentacji zdjęć


Rattan Dining Sofa Opieka i konserwacja

Zalecamy dbałość o najlepsze rezultaty:

Pokrycie meblami z zewnętrznymi osłonami pogodowymi (sprzedawane osobno), gdy pozostawia się na zewnątrz podczas niepogodnej pogody lub gdy nie jest używane.

Przed zakryciem upewnij się, że meble są całkowicie suche.

Przechowywać poduszki oddzielnie od mebli, aby zapobiec przenoszeniu wilgoci. Mamy do wyboru różne rozmiary pudełek na poduszki.

Wyczyść wycieki czystą, suchą szmatką.

Umyj ramę popiołu łagodnym roztworem mydła i wody; Spłukać czystą wodą i dokładnie wysuszyć.

Unikaj używania surowych środków czyszczących i ściernych.


Jeśli szukasz producentów OEM / ODM na zewnątrz rattan sofa do jadalni, na zewnątrz patio zestaw mebli, jeśli szukasz fabryki, która może produkować to, co chcesz i mieć własny projekt wydrukowane do specyfikacji, jesteśmy najlepszym wyborem.


Solar Collection Co Ltd jest znana jako jedna z wiodących producentów i dostawców Rattan Sofa Dining Settings dla Outdoor Patio SC-A7625, wyposażona w profesjonalną i wydajną fabrykę. Oferujemy Państwu pełen zestaw mebli ogrodowych. Zapraszamy do hurtowej jakości Rattan Sofa Dining Settings dla Outdoor Patio SC-A7625 z nami.
Zapytanie
[[ImgSrc-PhoneChat]]